Czym jest laminowanie rzęs?

Czym jest laminowanie rzęs?

Nie wszystkie kobiety obdarzone są pięknymi, czarnymi, długimi rzęsami wywijającymi się aż do nieba. Większość z nas na co dzień posiłkuje się dobrą maskarą, która ma pomóc taki efekt uzyskać. Nie ma szans na wstanie z łóżka w stanie idealnym, podczas gdy nasze rzęsy odmawiają jakiejkolwiek współpracy. Jeśli więc zależy nam, aby poranek był bardziej promienny, z większą ilością czasu na pyszną kawę i rozmowę z dziećmi lub zachwyconym naszym wyglądem mężem, warto zdecydować się na laminowanie rzęs. No dobrze, ale co to takiego?

Co daje laminowanie rzęs?

Wszelkie zabiegi dotyczące rzęs kojarzą się raczej pozytywnie, jednakże kobiety dzielą się na takie, które uwielbiają je przedłużać i na takie, które chcą stawiać na naturalność. Laminowanie pozwoli nadać naszym naturalnym rzęsom blasku, a naszemu spojrzeniu pewności siebie.

Jeśli chcielibyśmy podsumować efekty laminowania w kilku punktach, byłoby to:
• uniesienie,
• podkręcenie,
• poprawa kondycji,
• odżywienie.

Dzięki zabiegowi rzęsy będą wyglądały pięknie nawet zaraz po przebudzeniu, dzięki czemu nasza pewność siebie i samopoczucie automatycznie staną się lepsze. Kto więc może korzystać z zabiegu tego typu? To proste! Każda kobieta, która chce wyglądać dobrze nawet bez maskary i zalotki, zaraz po przebudzeniu i po dniu ciężkiej, codziennej pracy. Warto zainwestować w dobry salon i specjalistów, którzy posiadają odpowiednią wiedzą i doświadczenie odnośnie do danego tematu.

Laminowanie rzęs w Warszawie – przebieg procesu

Laminowanie kojarzy się z ochroną konkretnej powierzchni. Tak też jest w przypadku rzęs, jednakże trzeba nadmienić, że nie jest to jedynie pokrycie ich odpowiednią warstwą zabezpieczającą przed czynnikami zewnętrznymi, ale przede wszystkim odżywienie i nadanie bardziej kobiecego kształtu. Dzięki zastosowaniu na rzęsach odpowiednich odżywek i substancji odpowiedzialnych za zmianę kształtu i ochronę rzęs będą one wyglądały naprawdę pięknie.

Sam zabieg laminowania trwa od sześćdziesięciu do dziewięćdziesięciu minut, a efekt utrzymuje się w zależności od konkretnego przypadku od sześciu do ośmiu tygodni. Aby wszystko poszło tak, jak trzeba, należy przez pierwsze dwadzieścia cztery godziny przestrzegać kilku zasad, dzięki czemu nasze rzęsy dłużej pozostaną piękne. To tylko dwadzieścia cztery godziny, podczas których należy odrobinę bardziej je chronić. Warto rozważyć pozostanie przez ten czas w domu.

Artykuł partnera

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments