Filmy dla par - sprawdź dobre filmy na wieczór we dwoje

Filmy dla par - sprawdź dobre filmy na wieczór we dwoje

Chcesz spędzić miły wieczór ze swoją drugą połówką, tylko we dwoje? Od dawna nie mieliście czasu na to, żeby obejrzeć film, a w dodatku nie lubicie chodzić do kina? Podpowiadamy, jakie filmy dla par sprawdzą się najlepiej na romantyczny wieczór w domu i wprowadzą was w miłosny nastrój.

Popularne filmy dla par dobre na wieczór

Dobry film na wieczór we dwoje to taki, który obudzi w was nutkę romantyzmu. Jeśli zależy wam na romantycznym nastroju dobrze jest postawić na sprawdzoną klasykę. Pretty women już od 30 lat sprawdza się, jako interesująca pozycja filmowa na romantyczny wieczór we dwoje. Urzekająca historia prostytutki Vivien, która zostaje uratowana przez milionera Edwarda. Do dziś kobiety marzą o tym, aby spotkała ich taka miłość, jak między tą dwójką. Komedia romantyczna, która spodoba się nie tylko kobietą, ale także mężczyzną.

Inny film na wieczór dla dwojga, który warto polecić to Dirty dancing (1987). Szesnastoletnia Frances poznaje na wakacjach przystojnego instruktora tańca. Parę dość szybko łączy miłosne uczucie, ale przeciwności losu nie pozwalają im ze sobą być. Romantyczny, fajny film dla dwojga podczas którego jest nie tylko na co popatrzeć, ale także… czego posłuchać. Film zdobył Oscara w kategorii – najlepsza piosenka. “The time of my life” w wykonaniu Bill Medley i Jennifer Warnes, to tylko jedna z wielu piosenek, które z pewnością zwrócą waszą uwagę i porwą was do tańca.

A może dobra komedia?

Jeśli podczas wieczoru we dwoje chcecie śmiać się do rozpuku, to przyda wam się zabawna komedia. Dobry film dla dwojga to z pewnością Za jakie grzechy, dobry Boże. Francuska komedia w reżyserii Philippe’a de Chauverona. Historia konserwatywnego, katolickiego małżeństwa, które posiada 4 dzieci. Kiedy 3 pierwsze córki wychodzą za mąż kolejno za muzułmanina, Chińczyka oraz Żyda, cała nadzieje pozostaje w czwartej córce. I kiedy już się wydaje, że spełni ona oczekiwania rodziców, dostają oni niespodziewaną wiadomość. Dobra, zabawna komedia, która sprawdzi się szczególnie wtedy, jeśli sami macie na pieńku z własną rodzinką, z którą jak wiadomo najlepiej wychodzi się na zdjęciach.

Klasyka gatunku, która wprowadzi was w miłosny nastrój

Dla osób, które szukają mocnych, miłosnych wrażeń z pewnością sprawdzi się seria filmów Emmanuelle. Klasyczny, francuski film erotyczny to z pewnością fajny film dla dwojga. Pierwsza część filmu z 1974 roku od pierwszych scen rozpali wasze zmysły. A gdyby po seansie było wam wciąż mało, to możecie sięgnąć po kolejne filmy z tej serii np. Emmanuelle, do działa.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments