Jak szybko wysuszyć paznokcie? Szybkie wysuszenie lakieru

Jak szybko wysuszyć paznokcie? Szybkie wysuszenie lakieru

Zastanawiasz się jak szybko wysuszyć paznokcie, aby nie zepsuć swojego ładnego manicure lub pedicure.  Z pewnością nieraz myślałeś, że twoja farba jest już całkowicie sucha. Jednak ostatecznie okazało się inaczej, a na Twoje wymarzone paznokcie dramatycznie zmieniły swój wygląd. Poznaj sprawdzone sposoby jak tego uniknąć – sprawdź metody na szybkie wysuszenie lakieru!


Jak szybko wysuszyć paznokcie – poznaj domowe sposoby

Istnieje wiele domowych sposobów na to, aby szybko i skutecznie wysuszyć paznokcie. Jednym z nich jest zastosowanie suszarki do włosów z chłodnym podmuchem wiatru. Dzięki zimnemu powietrzu będziesz w stanie bardzo szybko wysuszyć włosy. Ważne, aby posiadać do tego odpowiednią suszarkę. Niestety, ale gorąco powietrze może spowodować odwrotny skutek!

jak szybko wysuszyć lakier do paznokci

Kolejnym domowym sposobem na szybkie suszenie lakieru z paznokci jest kąpiel dłoni w lodowatej wodzie. Reakcja zimnej wody na lakier spowoduje prawie natychmiastowy efekt!

Ostatnią domową metodą jest malowanie paznokci na świeżym powietrzu w ciepłe dni lub przy otwartym oknie przy nieco zimniejszej aurze. Działanie wiatru znacząco przyspieszy proces schnięcia paznokci. Dlatego też w zależności od aktualnej pory roku warto wypróbować odpowiedni wariant.

jak szybko wysuszyć paznokcie domowe sposoby

Jak szybko wysuszyć lakier na paznokciach?

Po prostu warto wybrać szybkoschnący lakier. Jeżeli naprawdę nie masz zbyt dużo czasu dla swoich paznokci wybierz lakier, który po nałożeniu wyschnie do max 60 sekund. Dzięki temu oszczędzisz sobie nerwów.

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments