Jaki żakiet do granatowej sukienki?

Jaki żakiet do granatowej sukienki?

Elegancki strój sprawdza się przy wielu okazjach. Właśnie dlatego warto wiedzieć, jaki żakiet do granatowej sukienki będzie pasował w sam raz. Możliwości jest naprawdę wiele, ale warto kierować się obowiązującymi trendami.

Jaki żakiet jest teraz w modzie?

Z całą pewnością warto wiedzieć, jaki żakiet do granatowej sukienki jest obecnie najmodniejszym krzykiem mody. W związku z tym warto zwrócić szczególną uwagę na żakiety w kratkę, które są bardzo uniwersalne i już od wielu sezonów cieszą się sporym uznaniem. Ważne, aby taki żakiet do granatowej sukienki był nieco oversize, ponieważ to właśnie taki krój jest obecnie w modzie. Wszystko jednak zależy od konkretnego fasonu samej sukienki. Aby wyglądała ona proporcjonalnie z tego typu żakietem, ważne jest to, aby była dopasowana.

Jakie kolory żakietu będą pasować do granatu?

Oczywiście dużą rolę odgrywa sama kolorystyka. A więc co pasuje do granatowej sukienki? Na pewno warto ją nieco rozjaśnić. Aby tak się stało, wskazane będą żakiety i marynarki w spokojnych, jaśniejszych odcieniach. Na przykład idealne połączenie stanowić będzie połączenie takiej sukienki z żakietem w kolorze nude. Dobrym rozwiązaniem będzie też jasny brąz oraz beż. Można też nieco podkręcić kolorystykę i zdecydować się na żakiet w odcieniu fluo.

W takim przypadku koniecznie intensywny róż. Jest to rozwiązanie polecane paniom, które lubią bawić się modą i nie boją się nawet bardzo odważnych połączeń. Zastanawiając się jaka marynarka do granatowej sukienki będzie słusznym wyborem, z całą pewnością warto zwrócić uwagę także na krótsze kroje. Jest to rozwiązanie dla niskich i drobnych kobiet, które boją się łączenia sukienki z marynarką typu oversize, aby nie uzyskać ciężkiego efektu.

Dlaczego żakiet i sukienka to dobre połączenie?

Dzięki temu podkreślić można wyjątkowość danej okazji. Elegancka sukienka potrzebuje bowiem szczególnej oprawy. Wiadomo przecież, jak pięknie prezentować się może granatowa sukienka, jaki żakiet będzie w sam raz? Wszystko zależy od uroczystości. Jeśli jest to niezobowiązujące spotkanie, jak najbardziej można łączyć sukienkę z różowym odcieniem fluo. Jeśli jest to jednak spotkanie biznesowe lub istotna okazja, o wiele lepiej zdecydować się na stonowane kolory.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments