Odżywka IBX - doskonały sposób na słabe paznokcie

Odżywka IBX - doskonały sposób na słabe paznokcie

Marzysz o mocnych, zdrowych paznokciach, ale tipsy i hybryda całkowicie zdewastowały płytkę? Bez obaw, jest na to rozwiązanie. Odżywka IBX uratuje Twoje paznokcie.

Zadbane dłonie to nasza wizytówka

Chyba nikomu nie trzeba powtarzać jak ważny jest wygląd dłoni. Kiedy spotykamy kogoś po raz pierwszy, właśnie one są jednym z elementów na które zwracamy uwagę. Ładne i zadbane są naszą wizytówka, nieestetyczne zaś sprawiają że sami odruchowo chowamy ręce w kieszeniach, bo nie czujemy się z tym komfortowo.

I tak jak dbanie o gładką skórę dłoni jest stosunkowo łatwe – wystarczy używać rękawiczek przy sprzątaniu i stosować kremy i maski nawilżające, tak z paznokciami sprawa jest o wiele bardziej skomplikowana. A są one wciąż wystawiane na działanie czynników drażniących, takich jak wszechobecna chemia, tipsy, manicure żelowy i hybrydowy. Wszystko to sprawa, że paznokcie zaczynają się kruszyć i łamać, pojawiają się nierówności, rozwarstwiają się. Nie wygląda to dobrze, poza tym bywa krępującym problemem.

Co ważne, do tej pory niemożliwe było zregenerowanie paznokcia ale tylko maskowanie problemu i czekanie aż odrośnie. Jednak światłoutwardzalna odżywka IBX zmieniła to. Dzięki niej paznokcie są jak nowe dosłownie w kilka chwil.

Nie maskuje problemu, ale go usuwa

Zwykłe odżywki i bazy do paznokci (również światłoutwardzalne) jedynie wygładzają powierzchnię paznokcia, co sprawia że podczas kolejnego zabiegu manicure nie tylko problem wraca, ale ulega dalszej dewastacji. Tipsy ponownie są usuwane, płytka jest ścierana i potraktowana acetonem, dochodzi do kolejnych uszkodzeń i tak w kółko. Natomiast światłoutwardzalna odżywka IBX wnika w głąb paznokcia i naprawia powstałe wcześniej szkody.

Jak do tego dochodzi? Zabieg składa się z dwóch etapów. Pierwszy to olejki połączone z najważniejszymi dla zdrowia paznokcia minerałami i witaminami, które dokładnie penetrują paznokieć przy pomocy światła zwykłej żarówki. Następnie nakładana jest warstwa ochronna, która zostaje utwardzona światłem lampy UV. Dzięki temu zregenerowane paznokcie są doskonale chronione przed czynnikami drażniącymi.

Ciesz się pięknym manicurem

Wielbicielki kolorowych paznokci z pewnością ucieszy fakt, że przy używaniu odżywki IBX nie trzeba rezygnować z klasycznego manicure a nawet z paznokci hybrydowych. Odżywkę można nałożyć przed ich wykonaniem. Należy oczywiście znaleźć salon, który oferuje zabieg z wykorzystaniem tej odżywki. Najlepiej poszukać go w Internecie, wpisując choćby IBX Warszawa i umówić się telefonicznie na wizytę.

Odżywkę IBX należy nakładać regularnie, dzięki temu nasze paznokcie zawsze już będą mocne i zdrowe. W zależności od tego, jak bardzo są zniszczone wystarczy wykonywać ten zabieg od jednego do czterech razy w miesiącu. Dzięki temu żaden pilnik czy zmywacz nie będą nam straszne.

Artykuł partnera

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Paula
Paula
6 miesięcy temu

warto spróbować na moje zniszczone paznokcie