Sukienki dla figury jabłka - jak dobrać sukienkę?

Sukienki dla figury jabłka - jak dobrać sukienkę?

Dokonując zakupu sukienki bardzo często zastanawiamy się nad tym jaki fason będzie dla nas najbardziej odpowiedni. Szczególnie dużo pytań rodzi się wokół kwestii tego jaka sukienka dla jabłka będzie najlepszym zakupem.

Dopasowanie sukienki do figury

Typ sylwetki jabłko jest najbardziej popularny wśród kobiet. Wiele pań uważa tego typu sylwetkę za bardzo kobiecą, jednak spora część kobiet nie jest zadowolona z jej proporcji. Sylwetka typu jabłko to przede wszystkim biodra znacznie szersze aniżeli ramiona. Talia nie zawsze jest wyraźne zaznaczona.

Ponadto najczęściej występują szerokie i masywne uda. Wedle wielu przekonań to klepsydra jest ideałem kobiecej sylwetki i to do niej należy dążyć, między innymi dzięki odpowiedniego rodzaju stylizacjom. Dobrze dobrana sukienka dla jabłka będzie w stanie zatuszować wszelkie mankamenty i niedoskonałości figury, a jednocześnie podkreślić jej atuty oraz najlepsze strony.

Śmiertelność i kobiecość

Wiele kobiet zastanawia się jak dobrać sukienkę do figury jabłka, ale także jakie sukienki dla figury jabłko będą wyglądały najbardziej efektownie. Przede wszystkim sukienka dla jabłka powinna podkreślać oraz zaznaczać talię, wysmuklać biodra oraz delikatnie poszerzać ramiona. Wszystko to w celu wprowadzenia do figury odpowiednich proporcji, jakie odnaleźć można w figurze klepsydry.

Wybierając sukienkę warto zatem zwrócić uwagę na to, aby miała ona elementy poszerzające ramiona, na przykład falbany lub marszczenia materiału w tej okolicy. Świetnie sprawdzą się sukienki w stylu hiszpanka, które odkryją delikatnie ramiona, a jednocześnie nadadzą całej sylwetce proporcji. Dzięki temu zabiegowi ramiona będą wydawały się optycznie szersze.

Ponadto sukienka figura jabłko powinna mieć odpowiednio zaznaczoną talię, gdyż zazwyczaj kobiety o tego typu figurze nie posiadają wyraźnej talii. Zaznaczeniem talii może być pasek lub gumka, która nakreśli proporcje. Ponadto figura jabłko jakie sukienki będą najlepsze? Oczywiście takie, które dodatkowo podkreślą biodra, jednak ważne, aby sukienki takie nie posiadały dużej ilości falban, marszczeń, ale także nie powinny być mocno rozkloszowane.

Najlepiej sprawdzą się sukienki, które będą dopasowane lub tylko delikatnie rozkloszowane, dzięki czemu figura typu gruszka stanie się znacznie bardziej kobiecą i atrakcyjną.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments